כופתיות NUTRI BIRD מזון מלא ומושלם לתוכים מבית "ורסלה-לגה” בריא יותר וקל יותר

     נוטרי- בירד הינו מזון לציפורים מאוזן מדעית ללא כל חסרים תזונתיים.

כופתיות הנוטרי- בירד הן סדרת מזונות מושלמים לציפורים  המספקות את כל האלמנטים הנחוצים על מנת להבטיח תזונה בריאה ומאוזנת.  הכופתיות מיוצרות בטכנולוגיה חדישה הנקראת "EXTRUSION" ,כלומר חישול; אידוי בלחץ גבוה,  כך שהרכיבים התזונתיים בכופתיות מתבשלים קלות, שומרים על הערך התזונתי שבהם, ותוך כדי כך "משתחררים" והופכים לזמינים יותר לעיכול הציפור. המזון הופך לקל יותר לעיכול; תודות לטמפרטורה הגבוהה (מעל 150 מעלות צלסיוס) רוב החיידקים מושמדים ובכך מופחת הסיכוי בצורה חדה ללקות במחלות זיהומיות דרך אכילת המזון. 

סדרת מזונות הנוטרי- בירד מיוצרת על פי מתכונים קבועים ובשימוש ברכיבי מזון מאיכות מעולה בלבד. המוצר עומד בסטנדרט איכות קפדני ביותר. 

מכיוון שאיכות הכופתיות כה גבוהה, ציפורים הניזונות מכופתיות נוטרי- בירד צורכות עד 30% פחות אילו היו ניזונות מאותה כמות מזון של זירעונים או גרגרים לא מכופתתים. רכיבי המזון כוללים עד ל 25% זרעים, ירקות, פירות ומעדנים המוספים למתכון. כמות גבוהה מזו פירושה הורדה בערך התזונתי של המוצר וערעור המאזן התזונתי.

סדרת מזונות נוטרי- בירד מספקת מזונות המותאמים בצורה ייחודית לכל שלב משלבי החיים של הציפור. לא רק ציפורים בוגרות, בעלות אורח חיים אקטיבי ממוצע, אלא אף לציפורים מתבגרות ולציפורים בתקופת הרבייה הזקוקות לתזונה ייחודית בתקופה זו.  מזונות הייחודיים נבדלים זה מזה ברמות החלבון הנכלל בהן, לפיכך מזון לתקופת הפריון יכלול אחוזים גבוהים יותר של חלבון, ויטמינים וחומצות אמינו. תזונה זו תומכת בתנאים המיוחדים של הציפור בתקופה מיוחדת זו, בייחוד במקרים של הטלות חוזרות ונשנות כשהגוזלים עדיין ניזונים מההורים.  לסיכום: ציפורים הניזונות מנוטרי- בירד בריאות יותר מכל הבחינות.

יתרונות ההזנה בנוטרי- בירד:

 

054-5911966 להזמנות : ארנון בלפונטה http://www.belafonte.co.il/ganot/contact.html