תערובת להשרייה

תערובת משובחת להשרייה לתוכים וציפורי נוי המכילה זרעים באיכות גבוהה ביותר מבית "ורסלה-לגה"

 

השימוש בזרעים להשריה.

לעיתים קרובות משתמשים בהאכלת ציפורים בזרעים מונבטים, מושרים או מבושלים. במידה והתהליך אותו עוברים הזרעים עומד בכל אמצעי הזהירות במהלך ההכנה, הופכים הזרעים לרכים ומזינים ביותר. זרעים מונבטים, מושרים או מבושלים הינם התוספת האידיאלית לתזונה היומית הסטנדרטית.

 

באילו זרעים ניתן להשתמש לשם כך?

חשוב כי הזרעים יהיו מאיכות מעולה. לתזונה מאוזנת, חשוב להשתמש בתערובת של זרעים מסוגים שונים. באשר לזרעי השרייה, יש להשתמש בזרעים מסוגים שיש להם את אותו הזמן הנחוץ להשרייה, עם ליבות שהציפורים אוהבות לאכול. הפיתרון הטוב והקל ביותר הינו להשתמש בתערובות משובחות ומוכנות מראש אשר פותחו ע"י התזונאים של "ורסלה-לגה" במיוחד לשם השרייה,

אין להשתמש בפשתה: ההשרייה משחררת מהפשתה חומרים צמיגיים אשר יוצרים צמיגות דביקה ולא נעימה אשר גורמת למניעת היכולת להשתמש בתערובת להאכלת ציפורים. כמו כן, עדיף להימנע משימוש בהשרייה או בהנבטה בזרעי חמניות, או לכל הפחות לעשות זאת בזהירות המרבית, וזאת משום שחמניות נגועות לעיתים קרובות בזיהום פטרייתי. במהלך ההשריה וההנבטה עלולות הפטריות להתרבות במהירות גדולה מאוד וליצור חיידקים שליליים ומחלות.

 

 שינויים מתבצעים במהלך ההשריה  

במשך ההשרייה, תהליכים ביולוגיים אשר מתפתחים תחת השפעת מים, חום וחמצן, גורמים לאפקט חיובי מאוד על תערובת הזרעים. כתוצאה מההשרייה, הזרעים הופכים לרכים ובכך הופכים למושכים מבחינת הציפורים. זרעים מושרים קלים יותר לקילוף. להאכלה בתערובת זרעים מושרים ישנה השלכות חיוביות על ההתנהגות הבין- מינית ומגבירה את הדגירה.  

<b>Prestige</b> Specials: Parrots Dinner Mix

054-5911966 להזמנות : ארנון בלפונטה http://www.belafonte.co.il/ganot/contact.html